اولین بار است که به اینجا می‌آیید؟ راهنمای سایت را بخوانید!
Close Sidebar
وب‌سایت پرسش و پاسخ پارسی‌لاتک جایی برای پرسش و پاسخ درباره سیستم حروف‌چینی لاتک و بسته زی‌پرشین است. در اینجا می‌توانید سوال‌های خود را بپرسید و به سوال‌های دیگران پاسخ دهید.

محبوب‌ترین برچسب‌ها

رفع خطا جدول مراجع xepersian ریاضی‌نویسی شکل فونت فهرست مطالب شماره‌گذاری منابع bidi پانویس بیب‌تک parsilatex تک‌لایو tikz اسلاید بیمر زی‌پرشین پاورقی سربرگ bibtex نماد رسم شکل قالب فرمول‌نویسی ارجاع‌دهی biditexmaker هدر ویرایشگر beamer واژه‌نامه اندازه فونت texstudio ماتریس عنوان فصل اعمال نشدن تغییرات در پی‌دی‌اف bidipresentation رسم جدول حاشیه شماره صفحه رنگ عنوان شکل اسلاید فارسی محیط قضیه گراف مکان شکل tikzpicture حروف‌چینی کد شماره فصل tabriz_thesis enumerate زیرنویس شکل کادر align نمایه itemize listings الگوریتم بسته نیم‌فاصله متن لاتین و فارسی عدم اجرا فهرست اشکال فاصله بین خطوط نصب تک‌لایو فارسی‌تک hyperref شماره فرمول فرمول glossaries قالب پایان‌نامه حروف‌چینی چندستونی فونت فارسی و انگلیسی نمودار خروجی biditools ماکرونویسی کپشن پیوست‌ فاصله‌گذاری فرمول چندضابطه‌ای سوال امتحانی subfigure header شماره پاورقی tex لاتک biditufte-book texmaker تصویر texlive2015 میک‌تک pdf شمارنده زیرنویس خطا شماره‌گذاری صفحات دیاگرام texlive2016 فهرست جداول رسم نمودار تنظیم جدول longtable texworks caption اندیس extrafootnotefeatures lollipop iust-thesis multicol فصل‌نویسی kashida سوال چهارگزینه‌ای قاب تورفتگی آکولاد فاصله عمودی پایان نامه xindy چپ‌چینی اوبونتو شعر میکروسافت ورد بولد geometry fancyhdr تک لایو 2015 به‌روزرسانی بسته اعداد فارسی aimc46 فرمول طولانی بیرون‌زدگی کاما وسط‌چینی عنوان بخش پوستر فاصله سطرها نوشتافت شکست خط tex-programming قرآن tabriz-thesis ایتالیک winedt جستجوی معکوس texlive فلش جایابی تصویر tcolorbox صفر توخالی قالب کتاب پاراگراف‌بندی فونت اعداد pgfplots بازیابی اطلاعات فهرست نمادها شمارنده فصل محیط ریاضی رسم کادر xelatex جداکننده جدول طولانی شماره‌گذاری فرمول هایپرلینک algorithm2e proof eps جدول افقی پانویس چندستونی فهرست تصاویر شماره گذاری کمک مالی فاصله خطوط حروف‌چینی شعر فونت بولد زیرشکل equation bidipoem عکس ltrfootnote پیوست computeautoilg به‌روزرسانی فرمول چندخطی neveshtuft غلط‌گیری املایی تک‌پارسی پیکان minipage قلم پانویس پاراگرافی baselineskip شماره قسمت قسمت عنوان جدول متن فارسی و انگلیسی قالب مجله xebaposter bidihl
7 نفر آنلاین
0 عضو و 7 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 881
بازدید دیروز: 10933
بازدید کل: 15208283

با کاربرانی که پرسش خود را در جاهای دیگر می‌پرسند چه باید کرد؟

0 رای
237 بازدید

من تصور می‌کردم ما در گذشته در مورد این موضوع صحبت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که کاربرانی که هم در این سایت عضو هستند و هم در سایت‌های دیگر، اما به پارسی‌لاتک به عنوان سایت درجه سوم نگاه می‌کنند و پرسش‌های خود را در سایت‌های دیگر مطرح می‌کنند و تنها در صورت نیازمندی به این سایت روی می‌‌آورند، اجازه داده نشود که در این سایت فعالیت کنند. متأسفانه پرسش و پاسخ مربوطه را پیدا نکردم، شاید در حد پیام خصوصی بین مدیران بوده باشد، یا در سایت قدیمی و یا بین نظرات گم شده باشد.

بنابراین این موشوع رو دوباره برای مشورت باز می‌گذارم. پرسش این است که

کاربرانی که هم در این سایت عضو هستند و هم در سایت‌های دیگر، اما به پارسی‌لاتک به عنوان سایت درجه سوم نگاه می‌کنند و پرسش‌های خود را در سایت‌های دیگر مطرح می‌کنند و تنها در صورت نیازمندی به این سایت روی می‌‌آورند، چه باید کرد؟

سوال شده تیر 6, 1397 توسط وفا (24,180 امتیاز)

1 پاسخ

0 رای

این تنها نظر شخصی من است و ارتباطی با سایر مدیران ندارد.

کاربرانی که هم در این سایت عضو هستند و هم در سایت‌های دیگر، اما به پارسی‌لاتک به عنوان سایت درجه سوم نگاه می‌کنند و پرسش‌های خود را در سایت‌های دیگر مطرح می‌کنند و تنها در صورت نیازمندی به این سایت روی می‌‌آورند، نباید اجازه فعالین در این سایت داشته باشند. دلیل آن هم مشخص است. این دسته از کاربران تنها به دنبال سود شخصی خود هستند. گذشته از این گاهی این دسته از کاربران یک پرسش مشخص را در دو جای متفاوت می‌پرسند. پرسش در سایت دیگر بی‌احترامی به افرادی که در این سایت با گذاشتن وقت پرسش را پاسخ داده‌اند و به حل آن فکر کرده‌اند. نکته دیگر این است که برای ارتقای سطح علمی این سایت تا جای ممکن باید همه پرسش‌ها در اینجا مطرح شوند.

پاسخ داده شده تیر 6, 1397 توسط وفا (24,180 امتیاز)
...